Kolejny sukces Doktora Misia

W środę 13 grudnia w Szpitalu Klinicznym im. Karola Jonschera odbył się 17. finał Akcji Charytatywnej "Dr Miś Dzieciom".

Dzięki pracy wielu wolontariuszy, po kilku miesiącach przygotowań udało się wprowadzić radość na wszystkie oddziały dziecięce w Poznaniu. Dziękujemy za wsparcie Urzędu Miasta Poznania, dzięki któremu mogliśmy obdarować pluszowymi misiami prawie 600 chorych dzieci!

Finał poprzedzało kilka akcji, podczas których zbieraliśmy fundusze na maskotki dla dzieci. Były to m.in.:
Impreza Andrzejkowa, która tym razem odbyła się w Klubie Czekolada, Spotkanie Opłatkowe z licytacją pluszowych misiów i innych akcesoriów z autografami sławnych osób oraz wspólny seans filmowy.

Jako studenci kierunków medycznych każdego dnia spotykamy się ze smutkiem, cierpieniem i rezygnacją, dlatego
ogromną przyjemność sprawia nam tych kilka dni, gdy mali pacjenci wyczekują nas z uśmiechem na twarzach.