Konkurs pt. "OCZEKIWANIA VS. RZECZYWISTOŚĆ"

Wraz z Więcej niż LEK serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie "OCZEKIWANIA VS. RZECZYWISTOŚĆ"‼️

Do wygrania:

Konkurs rozpoczyna się w dniu 20 listopada 2018 r. o godz. 11.00 i trwa do dnia 27 listopada 2018 r. do godz. 23:59.

Co wystarczy zrobić, aby wygrać?

1) napisz komentarz z dwoma zdjęciami z czego jedno prezentujące Twoje oczekiwania na temat swojego studenckiego życia, natomiast drugie pokazujące jaka jest rzeczywistość. Zdjęcia powinny zostać zamieszczone w połączeniu jako jedna grafika lub osobno pod postem ogłaszającym Konkurs na fanpage'u Rady Uczelnianej Samorządu Studenckiego UMP

2) udostępnij post ogłaszający Konkurs na swojej tablicy jako post publiczny

3) polub fanpage’a Organizatora oraz fanpage prowadzonego przez Fundatora - "Więcej niż LEK" (https://web.facebook.com/wiecejnizlek/)

Wyniki

Wyłonienia Zwycięzców po zakończeniu Konkursu dokona Komisja Konkursowa, powołana przez Organizatora, składająca się z czterech osób, w tym co najmniej dwóch przedstawicieli Fundatora. Zwycięzcy Konkursu wyłonieni zostaną na podstawie oryginalności i pomysłowości opublikowanych przez nich komentarzy według oceny Komisji Konkursowej. Ogłoszenie Zwycięzców Konkursu nastąpi na stronie internetowej Organizatora, a także w komentarzu pod postem ogłaszającym Konkurs w przeciągu dwóch tygodni od dnia następującego po dniu zakończenia Konkursu.