Bal Medyka 2015 – kilka informacji

Data dodania: 29 sty 2015, godzina: 22:28

Poniżej kilka istotnych informacji dla uczestników Balu Medyka:

- gości wpuszczamy w godzinach 19.00-20.30, po godzinie 20.30 zamykamy drzwi;

- z przyczyn organizacyjnych osoby opuszczające budynek Centrum Stomatologii w trakcie balu nie zostaną wpuszczone ponownie na teren obiektu;

- prosimy nie zapomnieć zabrać biletów oraz rezerwacji!

- po sprawdzeniu biletów otrzymacie bileciki, na podstawie których będzie wydawany obiad. Osoby wydające bileciki będą zaraz przy wejściu, prosimy zatem o podejście do nich.

- obiad będzie wydawany na podstawie bilecików w godzinach 21.15-22.15 w 2 miejscach na I piętrze oraz 1 na II piętrze;

- oficjalne rozpoczęcie odbędzie się o godz. 20.00;

- organizator zapewnia napoje niegazowane;

- po północy będzie serwowany do stolików drugi ciepły posiłek;

- w trakcie trwania balu dostępne będą zimne zakąski, wiejski stół oraz ciepłe napoje i ciastka; które pojawią się na szwedzkich stołach po 23, ze względu na konieczność posprzątania po obiedzie.

- palarnia znajduje się na parterze obok parkietu (na zewnątrz), zabronione jest palenie w innych miejscach;

- osoby, które nie zarezerwowały miejsc, powinny zgłosić podczas sprawdzania biletów, że nie mają rezerwacji i zostaną skierowane do organizatora, który wskaże niezarezerwowane miejsca.

- osoby, które mają rezerwacje proszone są o kierowanie się do wpisanych stref, gdzie należy organizatorowi okazać rezerwację.

Życzymy udanej zabawy :)