Bal Medyka 2017

Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego zaprasza na
Bal Medyka 2017!

Już 28 stycznia 2017 o 19:00
w Centrum Stomatologii rozbłysną wszystkie światła reflektorów i rozpocznie się najważniejsze wydarzenie towarzyskie roku!

Szykuje się gorączka sobotniej nocy, której nikt nie ma zamiaru zbijać, więc nie może Cię tam zabraknąć!

Jak zawsze zagra dla nas Strefa Zero, a poprowadzi niezastąpiony i znany wszystkim Krzysztof Stankowski.

Cena 100 zł

Szczegóły sprzedaży biletów pojawią się wkrótce na FB oraz na stronie internetowej http://samorzad.ump.edu.pl/strona-glowna/

Zatem Studenci czas rezerwować termin, szykować kreacje i ćwiczyć Poloneza!

************************************

With a great pleasure Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego would like to invite you for the Medical Bal 2017! / Bal Medyka 2017!

On 28st of January 2017 at 19.00 Centrum Stomatologicum will appear as a wonderful place full of lights, good music and great time.

Like always Strefa Zero is going to play for us and the event is going to be lead by irreplaceable and known to everybody Krzysztof Stankowski.

Price: 100 zł

Details of ticket sales will appear soon.

So dear friends it’s time to prepare your dresses and suits and start to train Polonez!