Ankietyzacja

 

Jedną z form pozyskiwania informacji o tym, co jest dobrze, a co należy zmienić, są ankiety. Do niedawna po każdych zajęciach katedry przekazywały papierowe ankiety, w każdej katedrze były inne wzory. Obecnie poprzez system WISUS możemy wypełnić ankiety dotyczące jakości nauczania. System jest cały czas udoskonalany, a my z niecierpliwością oczekujemy możliwości oceniania w takiej formie wszystkich zajęć, które odbyliśmy. Mimo że logujemy się na swoje konto, wysłana ankieta jest anonimowa, a Zarządzenie Rektora ws ankietyzacji elektronicznej zapewnia nam, że nikt nie będzie dochodził, kto daną ankietę wypełnił. Jednolite ankiety ułatwią ocenę, a zebrane informacje zostaną przeanalizowane i otrzymamy odpowiedź, jakie kroki zostały poczynione, aby zmienić wskazane przez nas uchybienia. Taki system pozwala na szybkie wyłapywanie błędów i ich naprawę.

 

Poza uczelnianymi ankietami RUSS UMP tworzy szereg swoich, które dodatkowo mają ocenić istniejącą sytuację. Zebrane wyniki razem z obszernymi komentarzami przekazujemy władzom Uczelni, z którymi podejmujemy dialog na temat likwidacji wskazanych przez Was problemów. Niejednokrotnie wyniki były prezentowane podczas Rad Wydziałów. Ankiety są dla nas cennym źródłem informacji o problemach trapiących poszczególne roczniki. Ich cykliczność pozwala nam również zaobserwować, jak Wasze informacje zostały wdrożone przez poszczególne jednostki.

 

Pytamy Was również o sprawy socjalne – np. akademiki. Zależy nam na poprawie zarówno zajęć dydaktycznych, ale i warunków socjalno-bytowych studentów UMP. Im więcej wypełnionych przez Was ankiet, tym obszerniejsze informacje dla nas i więcej rzeczy, które można zmienić!

 

Dlatego prosimy, abyście wypełniali wszystkie ankiety, które otrzymujecie zarówno z Uczelni jak i RUSS UMP. To pozwoli nam sprawiać, aby studiowanie było jeszcze bardziej przyjemne :)


Ankietyzacja fakultetów WLI

15
sty
2016

Wszystkich studentów Wydziału Lekarskiego I zachęcamy do wypełnienia ankiety dotyczącej fakultetów. Link do ankiety: https://docs.google.com/forms/d/1wlo1FF_bfVjS674EHEYlEUT4ovlLqNdysxCV95M4ONk/viewform?chromeless=1&edit_requested=true  

więcej

Ankiety na wszystkich kierunkach!

21
lip
2014

Ruszyła ankietyzacja na pozostałych kierunkach. Studenci będą mogli wypowiedzieć się na temat jakości kształcenia na naszej Uczelni przez następne dwa miesiące. Zachęcamy! każda opinia jest ważna!

więcej

Ankietyzacja

15
lip
2014

  Przypominamy, że na wielu kierunkach trwa ankietyzacja dotycząca jakości kształcenia na UMP. Studentów prosimy o poświęcenie kilku minut i wypełnienie ankiet, po czym możecie wrócić do zasłużonego odpoczynku Ankieta obecnie prowadzona [...]

więcej

©2013 Copyright RUSS UMP. Wszystkie prawa zastrzeżone

Realizacja strony i administracja: Kulikowski-it.pl

Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu
D.S. "Medyk", pok. 018, ul. Rokietnicka 4, tel. 61 658 42 75, fax 61 658 42 81