Informacja dla studentów I roku SUM, ubiegających się o miejsce w Domu Studenckim UM.

Data dodania: 13 wrz 2015, godzina: 12:35

Osoby, które dostały się na I rok studiów uzupełniających magisterskich i chcą ubiegać się o miejsce w jednym z Domów Studenckich Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, a nie mogą zalogować do systemu ASIA i wypełnić podania, proszone są o składanie wniosków napisanych odręcznie i kierowanych do Dziekana właściwego wydziału. Termin, do którego można składać wnioski to 18 września 2015r. Jednocześnie jednak po uzyskaniu możliwości poprawnego logowania do systemu prosimy o wypełnienie wniosku elektronicznie i złożenia w Dziale Spraw Studenckich, co umożliwi wygenerowanie list przekazywanych następnie do odpowiedniego Domu Studenckiego.