Jagoda obóz ZERO – dla nowo przyjętych studentów!

Data dodania: 22 lip 2015, godzina: 21:34

Listy rekrutacyjne opublikowane, papiery złożone – nie zwlekaj! Wpadaj na darmowy, integracyjno-zapoznawczy obóz „JAGODA” organizowany przez RUSS UMP, gdzie zdradzimy Ci kilka sztuczek jak nie „zginąć” przez pierwsze miesiące na UMP, a także nauczymy rozpalać ogień patykami! :D

Pewnie teraz się zastanawiasz, po co w XXI wieku rozpalać ogień patykami?

Otóż obóz ma miejsce w Chacie Studenckiej „Jagoda”, która dzięki swojej wyjątkowej lokalizacji na terenie Drawieńskiego Parku Narodowego skutecznie utrudnia kontakt z cywilizacją = integracja 100% i nie ma zmiłuj!

I chociaż bieżącą wodę zastępujemy kąpielami w jeziorze, prąd – lampami naftowymi, a piec gazowy – piecem angielką – nie musisz być urodzonym Bear’em Grylls’em czy Martyną Wojciechowską żeby świetnie się tam z nami bawić!
Taki survival świetnie przygotuje Cię do ciężkich warunków w trakcie sesji na medycznym, a jak już zdasz, będziesz mógł/mogła rozpalić ogień patykami i spalić wszystkie notatki! ^^

[Kwestie organizacyjne]
GDZIE?
w Chata Studencka „Jagoda”

ZA ILE?
Za darmo!

KIEDY?
Obóz będzie odbywał się w dniach: 23-30 sierpnia 2015

ZBIÓRKA, WYJAZD
Zbiórka 23 sierpnia o godz. 9.30 pod DS Eskulap (ul. Przybyszewskiego 39). Wyjeżdżamy o godz. 10 także nie spóźnić się!

JAK SIĘ ZAPISAĆ?
Maciej Dziermański
507-179-902

Nie zwlekać, tylko zapisywać się – LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!!!