Kandydaci z Wydziału Lekarskiego II – wybory do RUSS UMP na kadencję 2014-2016

Data dodania: 16 maj 2014, godzina: 21:36

Piotr Rogiński

Student III roku kierunku lekarsko-dentystycznego WLII

W RUSS UMP działa od sierpnia 2013 roku, zaś od listopada 2013r jest członkiem, jednak już wcześniej był zaangażowany w projekty organizowane przez RUSS UMP m.in. Doktor Miś Dzieciom, Otrzęsiny. Swoją działalnością wspiera Komisję RUSS ds. Kultury, angażując się w organizację np. Otrzęsin, akcji charytatywnej Doktor Miś Dzieciom, gry miejskiej „jUMP for JOY”, MEDYKaliów oraz Jagodowego Rajdu Majowego. Był również pomysłodawcą i koordynatorem konkursu fotograficznego „UMP w Obiektywie”.

Jest członkiem Rady Wydziału Lekarskiego II od listopada 2013r.

Monika Zaremba

Studentka II roku SUM kierunku dietetyka

Początkowo w działalność RUSS UMP włączyła się jako wolontariusz od października 2010r., po czym w roku 2011/2012 została wybrana na członka. Angażowała się w organizację wydarzeń w ramach Komisji RUSS ds. Kultury, po czym do chwili obecnej jest członkiem Komisji RUSS ds. Dydaktyki zajmując się głównie zagadnieniami zajęć i jakości kształcenia na kierunku dietetyka, na którym 2 razy pilotowała ankietyzację.

Nieprzerwanie od grudnia 2011r jest przedstawicielem studentów w Radzie Wydziału Lekarskiego II, a od roku akademickiego 2013/2014 w Senacie, Wydziałowym Zespole Doskonalenia i Zapewnienia Jakości Kształcenia WLII oraz Wydziałowej Komisji ds. Programu LPP Erasmus na WLII.

W ciągu całych studiów licencjackich była Starostą Roku, obecnie również sprawuje tą funkcję.