Nabór uzupełniający na studia i praktyki w ramach Programu Erasmus+ w roku akademickim 2014/15

Data dodania: 30 wrz 2014, godzina: 12:37

W dniach 01.20.2014 – 24.10.2014 odbędzie się dodatkowa rekrutacja na wyjazdy na studia i praktyki drugim semestrze roku akademickiego 2014/15.

Wolne miejsca na studia dostępne są dla studentów następujących kierunków:

• lekarskiego – Uniwersytety w Halle, Kilonii, Frankfurcie, Mainz
  • zdrowie publiczne- Hochschule Esslingen
  • farmaceutycznego – Uniwersytet w Mainz oraz pisanie pracy magisterskiej na Uniwersytecie w Dortmundzie (osoby zainteresowane pisaniem pracy magisterskiej proszone są o wcześniejszy kontakt z Prof. Jadwigą Jodynis-Liebert, Katedra i Zakład Toksykologii).

Wymagana jest znajomość języka niemieckiego, tylko w przypadku pisania pracy magisterskiej dopuszczalna jest znajomość języka angielskiego.

Wolne miejsca na praktyki dostępne są dla studentów następujących kierunków;

• fizjoterapia – Uniwersytet w Katanii, Włochy i Uniwersytet w Pleven, Bułgaria
  • lekarski: Uniwersytet w Pleven, Bułgaria

Wymagana znajomość języka angielskiego.

Student może także znaleźć miejsce praktyk we własnym zakresie. W takim przypadku do złożenia aplikacji wymagane jest potwierdzenie z instytucji zagranicznej, o możliwości odbycia praktyki.

Długość pobytu na studiach zagranicą wynosi od 3 do 6 miesięcy, a w przypadku praktyk 2 miesiące.

Szczegółowych informacji udziela Dział Współpracy Międzynarodowej i Integracji Europejskiej, ul. Fredry 10, pokoje nr: 154, 122, 116 (pierwsze piętro)

Na dokumenty studentów czekamy do dnia 24 października do godz. 15:30!

Rekrutacja na praktyki – wymagane dokumenty

Rekrutacja na studia – wymagane dokumenty