Obóz integracyjny dla nowo przyjętych

Data dodania: 14 lip 2016, godzina: 0:29

Listy rekrutacyjne opublikowane, papiery złożone – nie zwlekaj !

Wpadaj na darmowy, integracyjno-zapoznawczy obóz „JAGODA” organizowany przez Radę Uczelnianą Samorządu Studenckiego UMP, gdzie zdradzimy Ci kilka sztuczek jak nie „zginąć” przez pierwsze miesiące na UMP, a także nauczymy Cię rozpalać ogień patykami !

Gdzie ?
Pewnie teraz się zastanawiasz po co w XXI wieku rozpalać ogień patykami ? Otóż obóz ma miejsce w Chacie Studenckiej „Jagoda”, która dzięki swojej wyjątkowej lokalizacji w otulinie Drawieńskiego Parku Narodowego nad jeziorem Szczuczarz, skutecznie utrudnia kontakt z cywilizacją = integracja 100% i nie ma zmiłuj !

Co tam jest ?
I chociaż bieżącą wodę zastępujemy kąpielami w jeziorze, prąd lampami naftowymi, a piec gazowy piecem angielką – nie musisz być urodzonym Bear’em Grylls’em czy Martyną Wojciechowską żeby świetnie się tam z nami bawić !

Taki survival świetnie przygotuje Cię do ciężkich warunków w trakcie sesji na medycznym, a jak już zdasz, będziesz mógł/mogła rozpalić ogień patykami i spalić wszystkie notatki ^^

Poza tym w Chacie są 3 pokoje, 2 kuchnie ( z piecami kaflowymi) i spiżarnia. Przed chatą stoi studnia. Wieczorami będziemy rozpalać ogniska.

Co gwarantujemy ?

Świetną atmosferę i zabawę do rana. Piesze rajdy, kąpiele w jeziorze. Nowe znajomości z ludźmi z różnych kierunków jeszcze przed studiami. :- ) Gry integracyjne oraz trochę sportu. Wskazówki od starszych kolegów jak przetrwać te studia

Kiedy ?

21 – 28 sierpnia 2016 roku

Skąd i o której wyjazd ?

Zbiórka 21 sierpnia o godzinie 9:30 w holu Domu Studenckiego „Eskulap” (ul. Przybyszewskiego 39).
Wyjazd planujemy o godzinie 10:00.

Jak się zapisać ?
Maciej Dziermański aka „Dzierman”
507-179-902

Czekamy właśnie na Ciebie !

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o „Jagodzie” lub obejrzeć zdjęcia z tego miejsca, odwiedź stronę oraz fanpage RUSS UMP:

www.facebook.com/RUSSUMP
www.samorzad.ump.edu.pl

Nie zwlekać, tylko zapisywać się:

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA