Pomoc w organizacji Juwenaliów :)

Data dodania: 08 maj 2014, godzina: 16:34

Drodzy Studenci!

zachęcamy do zaangażowania się w organizację największego wydarzenia studenckiego w Poznaniu! Festiwalu muzycznego Juwenalia 2014!

W związku z tym organizujemy spotkanie dla wszystkich chętnych:

Data: 13.05.2014

Godzina: 19.00

Miejsce: Uniwersytet Ekonomiczny, Aleje Niepodległości 10, sala 407A

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/829823563712999/

Chcemy przybliżyć Wam wszystkie grupy, których członkowie poprzez różne zadania tworzą to wydarzenie.

Każdy team jest najważniejszy, ale lećmy od początku od tych co bez nich nic nie wyjdzie. Bezpieczeństwo i infrastruktura to podstawa! Reszta to zabawa ;) )

Straż studencka

Nikt tu nie gasi pożarów!

Najliczniejszy i najważniejszy zespół na Juwenaliach, to dzięki nam wszystko gra i trybi. Jesteśmy odpowiedzialni prawidłową komunikację na terenie festiwalu oraz wspomagamy ochronę w działaniach związanych z legitymowaniem uczestników. Pierwszego dnia to my wspomagamy Pochód Juwenaliowy i dzięki nam wszyscy studenci mogą bezpiecznie przejść ulicami miasta.

W ramach naszego Teamu zapewniamy szkolenie z zabezpieczenia imprez masowych oraz pierwszej pomocy abyście byli w stanie pomóc w każdej chwili uczestnikom, jeżeli zajdzie taka potrzeba.

W tym roku możesz nas wspomóc w naszych działaniach i poczuć jak to jest z tej drugiej strony. Masa doświadczenia w pracy z ludźmi oraz pełno nowych przyjaźni.

Team terenu

To my przegotowujemy infrastrukturę terenu, a także na koniec ją zwijamy. Kable, kabelki, płotki i płoty. Wszystko co związane z technicznymi sprawami na terenie to my. Wyrobisz bicka i się opalisz. Żadna siłownia ani Rocket Fuel z solarką nie dadzą Ci tego co my ;)

Team animacji

Przewodzimy tej imprezie. Animujemy – nie, nie zajmujemy się grafiką. To my się bawimy Wami i z Wami. Wszystkie konkursy, zabawy, małe eventy, #selfie na terenie? Tak to nasza sprawka.

Team promocji

Tajniki marketingu wśród studentów? Jak tym się manipuluje? W tym teamie wszystko jest możliwe. Jeżeli lubisz promować, tworzyć gry miejskie, uczestniczyć w zajawkach promujących Juwe – wpadaj do nas!

Punkt Info

Wiemy wszystko i o wszystkim co się wszędzie dzieje. Twój pseudonim to Alfa i Omega? Ciebie potrzebujemy! Rozdajemy akredytacje, witamy VIPów, ale także udzielamy pomocnych informacji np. gdzie jest pkt medyczny!

Dla wszystkich wolontariuszy przewidziane są paczki pełne gadżetów, żarełko wraz z napitkiem oraz oczywiście dozgonna wdzięczność i mnóstwo zabawy przed, w trakcie jak i po Juwenaliach.

Dołącz do nas i zaskocz!

Formularz zgłoszeniowy dla wolontariuszy :)

 

©2013 Copyright RUSS UMP. Wszystkie prawa zastrzeżone

Realizacja strony i administracja: Kulikowski-it.pl

Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu
D.S. "Medyk", pok. 018, ul. Rokietnicka 4, tel. 61 658 42 75, fax 61 658 42 81