Rusza nabór do „Najlepszych z najlepszych 2.0”

Data dodania: 06 kwi 2017, godzina: 17:03

*Rusza nabór do „Najlepszych z najlepszych 2.0”!*
Nawet 320 tys. zł mogą uzyskać studenci naszego Uniwersytetu na udział w międzynarodowych konkursach, zawodach czy konferencjach.
O przyznanie grantu mogą występować uczelnie, w których studiuje wybitny student/studenci.
Celem programu jest wsparcie kreatywności, innowacyjności i aktywności naukowej. Zdobyte środki można przeznaczyć na sfinansowanie uczestnictwa w międzynarodowych wydarzeniach i konkursach lub też na zakup materiałów i usług bezpośrednio związanych z tymi wydarzeniami.
*Termin:*nabór wniosków do 24 kwietnia 2017 r.
*Budżet:*maksymalna wysokość grantu dla jednego studenta to 80 tys. zł; dla zespołu studentów – 320 tys. Okres realizacji projektu nie może przekroczyć 12 miesięcy.