Studia doktoranckie

Data dodania: 27 kwi 2014, godzina: 13:48

przekazujemy informacje od Pana prof. dr hab. Jarosława Walkowiaka Prorektora ds Nauki i Współpracy z Zagranicą

 

Szanowni Studenci!

 

Jeżeli myślicie o karierze naukowej po ukończeniu swoich studiów to poniższa informacja może być dla Was bardzo interesująca.

 

W ramach współpracy z Uniwersytetem w Edynburgu pojawiła się unikalna możliwość udziału w studiach doktoranckich (collaborative PhD study) dla polskich absolwentów kierunku lekarskiego, być może także biotechnologii i analityki medycznej. Studia doktoranckie zaplanowane na 4 lata odbywałyby się zarówno w Uniwersytecie w Edynburgu, jak i w Poznaniu. Pobyt zostałby sfinansowany z Funduszu Pamięci Polskiego Wydziału Medycznego przy Uniwersytecie w Edynburgu.

 

Kandydaci muszą legitymować się bardzo dobrą znajomością języka angielskiego poświadczoną egzaminem IELTS min. 6,5 pkt. lub równoważnym: TOEFL iBT min. 79 pkt. lub TOEFL CBT min. 213 pkt. (Certificate in Advanced English nie jest wystarczający).

 

Ponieważ podobną ofertę planujemy przedstawiać każdego roku jest czas, aby przygotować się do niej jak najlepiej.

 

Jeśli wśród Waszych koleżanek i kolegów są absolwenci naszej uczelni proszę o rozważanie możliwości przekazania informacji o ww. ofercie z poniższym uzupełnieniem.

 

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie CV oraz kopii świadectwa językowego na adres email: braducha@ump.edu.pl

 

Ze względu na bardzo ograniczoną liczbę miejsc o kontakt prosimy wyłącznie Osoby silnie zmotywowane i zainteresowane udziałem w powyższym projekcie.

 

Dodatkowych informacji udziela Bożena Raducha – kierownik Działu Współpracy Międzynarodowej i Integracji Europejskiej, tel:618546036

 

Na zgłoszenia czekamy do 15 maja 2014.

 

Z pozdrowieniami,

 

Prof. dr hab. Jarosław Walkowiak

PROREKTOR

 

©2013 Copyright RUSS UMP. Wszystkie prawa zastrzeżone

Realizacja strony i administracja: Kulikowski-it.pl

Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu
D.S. "Medyk", pok. 018, ul. Rokietnicka 4, tel. 61 658 42 75, fax 61 658 42 81