SZKOLENIE „Cykl życia leku – przez badania kliniczne do apteki”

Data dodania: 02 paź 2014, godzina: 10:54

Szanowni Studenci!

Firma MSD Polska Sp. z o.o. wraz z Katedrą i Zakładem Technologii Postaci Leku i Studenckim Oddziałem Międzynarodowego Stowarzyszenia Inżynierii Farmaceutycznej (SO ISPE przy UMP) mają zaszczyt zaprosić Studentów IV, V i VI roku wszystkich Wydziałów naszej Uczelni na bezpłatne szkolenie „Cykl życia leku – przez badania kliniczne do apteki”, które odbędzie się 24 i 25 października 2014 roku.

Szkolenie obejmie 6 bloków tematycznych, podczas których Specjaliści MSD Polska Sp. z o.o. wprowadzą uczestników w tajniki funkcjonowania różnych działów/obszarów globalnej firmy farmaceutycznej w cyklu życia leku.

Szczegółowy program szkolenia dostępny jest w załączeniu.

Zgłoszenie uczestnictwa, (zawierające następujące informacje o uczestniku: imię i nazwisko oraz kierunek i rok studiów), przyjmowane jest przez SO ISPE przy UMP drogą elektroniczną na adres: ispepoznan@gmail.com do dnia 14.10.2014 r.

Uwaga!

• Szkolenie jedynie dla osób zarejestrowanych.
  • Liczba miejsc ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.
  • Uczestnicy otrzymają certyfikaty.

Zapraszamy serdecznie!