Wybory Przewodniczącego PSRP

Data dodania: 08 lis 2016, godzina: 14:54

 

W ubiegły weekend w Warszawie odbył się XXIII Konwent Przewodniczących PSRP oraz XXIV Zjazd PSRP, który miał charakter sprawozdawczo-wyborczy. Przedstawiciele Samorządów Studenckich z całej Polski zjechali do Warszawy, aby wybrać nowego Przewodniczącego Parlamentu Studentów RP oraz dyskutować na temat aktualnych problemów dotykających środowisko studenckie w Polsce. Przedstawiciele naszego Samorządu także uczestniczyli w tych jakże ważnych wydarzeniach.

W trakcie debat odbywających się w ramach Konwentu dyskutowano na temat zbliżającej się wielkimi krokami reformy Ustawy Prawo o Szkolnictwie Wyższym, a także, w związku z nachodzącymi wyborami, o wizji pracy Parlamentu na najbliższe dwa lata.
Podczas trwającego 13 godzin Zjazdu wybrano nowego Przewodniczącego PSRP na kadencję 2017-2018. Został nim Tomasz Tokarski, któremu jeszcze raz serdecznie gratulujemy. Dokonano także wyborów członków Rady Wykonawczej, Rady Studentów oraz Komisji Rewizyjnej. Wszystkim członkom nowo wybranych Organów Statutowych PSRP gratulujemy, życzymy wielu sukcesów i liczymy na ścisłą współpracę, która będzie owocować ciągłą poprawą warunków studiowania w Polsce.

©2013 Copyright RUSS UMP. Wszystkie prawa zastrzeżone

Realizacja strony i administracja: Kulikowski-it.pl

Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu
D.S. "Medyk", pok. 018, ul. Rokietnicka 4, tel. 61 658 42 75, fax 61 658 42 81