Chata Studencka Jagoda

 

Jagoda – osamotniona chata wtopiona w piękny krajobraz Drawieńskiego Parku Narodowego. To miejsce gdzie z dala od pędzącej cywilizacji studenci Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu spotykają się, by odpocząć, nabrać sił, toczyć żywe dyskusje, zintegrować się, a przy tym nawiązać długoletnie przyjaźnie.

W ramach projektu „Jagoda” rocznie organizowane są cztery wyjazdy do tego jakże urokliwego miejsca nad jeziorem Szczuczarz.

Pierwszy z nich to Jagoda Listopadowa kiedy to pełni energii i nadziei na nowy rok akademicki studenci spotykają się w chacie, aby zintegrować się, ogrzać się przy ognisku bądź słynnym jagodowym barszczyku. Wyjazd organizowany jest zwykle 11 listopada.

Jagodowy Rajd Majowy jest kolejnym wyjazdem do naszej chaty. Studenci podzieleni zostają na cztery grupy, w ramach których rywalizują między sobą podczas rajdu w lesie otaczającym naszą piękną chatę Jagodę. Studenci w czasie marszu wykonują zadania, za które przyznawane są grupom punkty. Poza tym że jest to świetna zabawa, można jednocześnie poczuć ducha rywalizacji oraz zdobyć nagrody.

Sierpniowy obóz Jagodowy dla nowo przyjętych studentów UMP –w tym wyjeździe mogą wziąć udział jedynie nowo przyjęci studenci Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. W przeciwieństwie do dwóch poprzednich wydarzeń sierpniowy obóz jest kilkudniowy. Z racji na atrakcyjność nie tylko miejsca, ale również oferty kilkudniowego wyjazdu, gdzie można pozyskać informacje na temat przyszłej Uczelni, nie widać powodu do zastanowienia. Jeśli tylko jesteś przyszłym ‘kotem’ UMP, w okresie wakacyjnym wyszukaj nas i zapisz się czym prędzej. Obóz odbywa się w drugiej połowie sierpnia.

Sierpniowy obóz dla studentów Uniwersytetu – aby każdy mógł dogłębnie poczuć klimat jaki panuje w Chacie Jagoda, zorganizowaliśmy 5-dniowy obóz, na który może pojechać każdy student studiujący na naszym Uniwersytecie. Obóz ten odbywa się w sierpniu, przed przyjazdem nowo przyjętych studentów. Jeśli zdarzyło Ci się odwiedzić Jagodę w listopadzie albo w maju i zakochałeś się w tym pięknym miejscu, zachęcamy do dłuższego pobytu w trakcie wakacji.


Jagoda listopadowa 2015

22
paź
2015

Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego oraz Prorektor ds. Studenckich prof. dr hab. Edmund Grześkowiak po raz kolejny chcą zaprosić serdecznie wszystkich studentów UMP na Jagodę listopadową! Uważamy, że jest to jedna z lepszych [...]

więcej

Bezpłatny obóz dla nowo przyjętych studentów – Jagoda 2014!

09
lip
2014

  Obóz odbędzie się w dniach 18-24 sierpnia 2014 roku w Chacie Studenckiej „Jagoda”, która stoi samotnie z dala od cywilizacji, w otulinie Drawieńskiego Parku Narodowego, nad jeziorem Szczuczarz.   Co sprzyja [...]

więcej

©2013 Copyright RUSS UMP. Wszystkie prawa zastrzeżone

Realizacja strony i administracja: Kulikowski-it.pl

Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu
D.S. "Medyk", pok. 018, ul. Rokietnicka 4, tel. 61 658 42 75, fax 61 658 42 81