XIV akcja charytatywna Doktor Miś Dzieciom

Data dodania: 27 lis 2014, godzina: 22:26

Już od jakiegoś czasu trwają przygotowania do XIV finału akcji charytatywnej „Doktor Miś Dzieciom”. Celem naszych działań jest wywołać uśmiech na twarzy dzieci, którym tegoroczne Święta Bożego Narodzenia przyjdzie spędzić w szpitalu. Mały gest jakim jest podarowany dziecku miś, może naprawdę zdziałać cuda i wzbudza wiele radości u maluchów i ich rodziców. Powodzenie akcji zależy jednak przede wszystkim od kilkumiesięcznych przygotowań i bezinteresownego zaangażowania wolontariuszy z organizacji studenckich. Do planowanych wydarzeń należy między innymi:

• impreza Andrzejkowa, w trakcie której będzie można wziąć udział w losowaniu nagród – 27 listopada br w klubie Shanti.
  • w kolejnym tygodniu, na terenie DS. Eskulap, Collegium Stomatologicum oraz Collegium Anatomicum przeprowadzony zostanie świąteczny kiermasz słodyczy (2 grudnia br w godz. 9-14).
  • w połowie grudnia natomiast będzie okazja, aby spotkać się wspólnie w świątecznej atmosferze w trakcie seansu filmowego (12 grudnia br).

Całkowity dochód z przeprowadzonych akcji zostanie przeznaczony na zakup misiów dla dzieci. Mamy nadzieję, że z Waszą pomocą również i w tym roku uda nam się obdarować i rozweselić wszystkich małych pacjentów!