Obóz Zero dla nowoprzyjętych - Sieraków 2024

Co Cię czeka?

• Warsztaty i zajęcia integracyjne: Poznaj swoich nowych kolegów i koleżanki podczas gier zespołowych, warsztatów kreatywnych i różnych zabaw integracyjnych.
  • Spotkania informacyjne: Dowiedz się wszystkiego, co potrzebne na start – od informacji o uczelni i wydziałach po praktyczne porady dotyczące życia studenckiego, zdradzimy Ci kilka sztuczek, jak nie „zginąć” przez pierwsze miesiące na UMP.
  • Aktywności sportowe: Weź udział w licznych aktywnościach na świeżym powietrzu – od gry w siatkówkę, poprzez kajaki, aż po wieczorne ogniska.
  • Warsztaty rozwoju osobistego: Poznaj techniki efektywnego uczenia się, radzenia sobie ze stresem oraz umiejętności miękkich, które pomogą Ci w przyszłym życiu studenckim i zawodowym.
  • Wieczorne atrakcje: Ogniska, karaoke, gry planszowe i imprezy tematyczne – to wszystko czeka na Ciebie wieczorami!

Dlaczego warto? "Obóz Zero" to doskonała okazja, aby rozpocząć studia z przytupem, nawiązać nowe znajomości i zdobyć cenne informacje o życiu akademickim. To także moment na oderwanie się od codziennych obowiązków i spędzenie kilku dni w pięknej scenerii, pełnej zieleni i świeżego powietrza.

Dla kogo? Wydarzenie jest skierowane do wszystkich nowo przyjętych studentów, którzy chcą zintegrować się z grupą i poznać swoje nowe otoczenie jeszcze przed rozpoczęciem roku akademickiego.

Termin? 11-15.09.2024 roku

Koszt: 599 zł

Ceną objęty jest:

• Transport w obie strony
  • Zakwaterowanie w domkach letniskowych
  • Wyżywienie (śniadania i obiadokolacje)
  • Konkursy z nagrodami
  • Zestaw gadżetów i pamiątkowa koszulka
  • Niezbędne ubezpieczenie Assistance i NNW
  • Bogaty program atrakcji integracyjnych
  • Imprezy tematyczne
  • Warsztaty, w tym warsztaty szycia chirurgicznego
  • Spływ kajakowy
  • Niespodzianka

ZAPISY:
LICZBA MIEJSC OGRANICZONA

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami pod adresem e-mail: kultura.russ.ump@gmail.com
Czekamy na Ciebie w Sierakowie!

Link do wydarzenia: https://fb.me/e/3UnMyd2zt