Body&Mind Medicine

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów do udziału we wtorkowych spotkania Klubu Zdrowia "Body&Mind Medicine".

Zajęcia zawierają m.in.:

– nauka sekwencji Tai Chi, Qigong o potwierdzonych naukowo właściwościach zdrowotnych, celem uzyskania odprężenia umysłu i ciała

– praktyka niektórych asan Jogi

– nauka automasażu

– nauka właściwych wzorców ruchowych – przeciwdziałanie skutkom długotrwałej pozycji siedzącej w pracy

– ćwiczenia oddechowe

– techniki radzenia sobie ze stresem

– ćwiczenia uważności / medytacje celem relaksacji

Zajęcia odbywają się na powierzchni maty do jogi, więc każdy w warunkach domowych może się do nich przyłączyć.

Prowadzący zajęcia: Pan Paweł Robaszkiewicz - fizjoterapeuta, certyfikowany instruktor tai chi

Najbliższe zajęcia 8 (odwołane ze względu na niedyspozycję prowadzącego) i 22 lutego 2022, rozpoczęcie o 19:30.

Zajęcia są bezpłatne dla studentów i pracowników UMP.

Czas trwania: 45-60 minut

Więcej informacji i formularz zapisów: https://wil.org.pl/klub-zdrowia/

Mamy nadzieję, że w zimowym czasie sesji i zdalnych zajęć, uda Wam się znaleźć chwilę czasu na odprężenie!