Konkurs! Wygraj lożę wraz z napojami w trakcie Studenckiego Wesela w klubie Welon i Mucha w Poznaniu!

Okres egzaminów dobiega już końca, pora więc na odrobinę zabawy i świętowanie kończącego się semestru. Właśnie z tej okazji wraz z klubem Welon i Mucha przygotowaliśmy dla Was KONKURS pt. "Życzenia dla Państwa Młodych"!

Zdobywcy pierwszego oraz drugiego miejsca w naszym konkursie wygrywają po loży wraz z napojami w trakcie Studenckiego Wesela w dowolny czwartek lutego.

Wodzirej, powitalny toast, para młoda, oczepiny, kącik wiejski jako poczęstunek (chleb, smalec, ogórek)! Weź udział w konkursie i bądź gościem na najlepszym weselu w mieście!

Co zrobić aby wziąć udział? Nic prostszego!

To tyle! Zwycięzcami zostają osoby, których życzenia będą według naszej komisji najciekawsze!

Konkurs trwa do środy 6.02 do godziny 22:00 ‼️

Gratulujemy zwycięzcom konkursu: Oli Kaczmarek i Gabrieli Kapelinskiej