Oferta zagranicznych praktyk wakacyjnych 2019

PRAKTYKI WAKACYJNE DLA STUDENTÓW KIERUNKU LEKARSKIEGO, LEKARSKO-DENTYSTYCZNEGO
ORAZ FARMACJI W RAMACH UMÓW MIĘDZYUCZELNIANYCH.
W dniach 1-17 kwietnia 2019 roku odbędzie się rekrutacja Studentów na praktyki wakacyjne:
Uniwersytet w Kiszyniowie (Mołdawia) – kierunek studiów: lekarski, lekarsko-dentystyczny oraz farmacja (wymagana znajomość j. angielskiego, dodatkowe punkty za znajomość języka rosyjskiego) – wyjazd 2 tygodnie września 2019r. , dofinansowanie podróży do 850zł, uczelnia mołdawska zapewni bezpłatne zakwaterowanie oraz śniadania i obiady.

Medyczny Uniwersytet w Tbilisi (Gruzja) - kierunek studiów: lekarski, lekarsko-dentystyczny (wymagana znajomość j. angielskiego, dodatkowe punkty za znajomość języka rosyjskiego) – wyjazd w na 2 tygodnie w drugiej połowie lipca 2019r., dofinansowanie podróży do 850zł, uczelnia gruzińska zapewni bezpłatne zakwaterowanie.

Uniwersytet Toho, Tokio (Japonia) – kierunek studiów: lekarski, oferta tylko dla studentów 4 i 5 roku (wymagana znajomość j. angielskiego) - wyjazd 4 tygodnie w okresie 3 -31 sierpnia 2019, dofinansowanie podróży do 2500zł, uczelnia japońska zapewni bezpłatne zakwaterowanie i drobne kieszonkowe.

Medyczny Uniwersytet w Grodnie (Białoruś) - kierunek studiów: lekarski, (wymagana znajomość j. angielskiego, dodatkowe punkty za znajomość języka rosyjskiego) – wyjazd w na 2 tygodnie w drugiej połowie lipca 2019r., dofinansowanie podróży i wizy do 600zł, uczelnia goszcząca zapewni bezpłatne zakwaterowanie.

Uniwersytet w Witebsku (Białoruś) - kierunek studiów: lekarski,farmacja, (wymagana znajomość j. angielskiego, dodatkowe punkty za znajomość języka rosyjskiego) – wyjazd na 2 tygodnie w pierwszej połowie września 2019r., dofinansowanie podróży i wizy do 1100zł, uczelnia goszcząca zapewni bezpłatne zakwaterowanie i częściowe wyżywienie.

Uniwersytet w Halle (Niemcy) – kierunek studiów: lekarski, oferta tylko dla studentów 4 i 5 roku (wymagana znajomość j. niemieckiego lub angielskiego) - wyjazd na 4 tygodnie – wrzesień 2019, dofinansowanie podróży do 400zł, uczelnia niemiecka zapewni bezpłatne zakwaterowanie i drobne kieszonkowe.

Regulamin praktyk