Druga edycja Akademii Formedis

Startuje II edycja Akademii Formedis!

Projekt, który w pierwszej edycji spotkał się z olbrzymim entuzjazmem wśród studentów, Władz Uczelni oraz prelegentów powraca z nową dawką wiedzy. Już niedługo na naszym Uniwersytecie ponownie zagoszczą specjaliści z zakresu zarządzania w opiece zdrowotnej, którzy z chęcią poprowadzą bezpłatne warsztaty dla studentów zainteresowanych pracą zawodową w tym obszarze.

Akademia Formedis to unikalny projekt, mający na celu szkolenie przyszłych menadżerów ochrony zdrowia. Jest to cykl comiesięcznych, bezpłatnych warsztatów, skierowanych do studentów wszystkich kierunków, którzy swoją zawodową przyszłość wiążą z zarządzaniem w ochronie zdrowia: zdrowia publicznego, lekarskiego, pozostałych medycznych oraz zarządzania lub prawa. Warsztaty praktyczne, otwarta dyskusja z ekspertami i przyjazna atmosfera, bez nudnychvwykładów – oto jak przebiegła I edycja.

Weź udział w rekrutacji do II edycji i zdobądź wiedzę i umiejętności cenione na rynku pracy. Aby aplikować, wystarczy wypełnić krótki formularz oraz dołączyć swoje CV.

Rekrutacja trwa od 01.10. do 31.10.2018 r.
Liczba miejsc jest ograniczona!

Opis II edycji Akademii Formedis
Harmonogram warsztatów

Więcej o projekcie znajdziesz na: www.facebook.com/akademiaformedis/