Ubezpieczenie NNW

Z informacji podanych na stronie UCOS:

Ubezpieczenie NNW nie jest obowiązkowe, ale dobrze jest je wykupić nie tylko, aby ubezpieczyć się od nieszczęśliwego wypadku, ale również dobrze jest je posiadać podczas obowiązkowych praktyk wakacyjnych (często obowiązkiem jest posiadanie takiego ubezpieczania aby zrealizować praktyki).

Ubezpieczenie kosztuje 40 zł, które trzeba wpłacić na swoje subkonto do 31.10.2021 r. W tytule przelewu należy napisać: składka na ubezpieczenie zdrowotne NNW 2021/2022, imię i nazwisko, wydział, kierunek studiów, rok studiów.

W systemie ASIA istnieje funkcja, za pomocą której należy oznaczyć chęć przystąpienia do ubezpieczenia. Aktywowanie powyższej opcji spowoduje automatyczne utworzenie naliczenia z unikalnym tytułem płatności.
(System ASIA->Wnioski/Podania->wybrać kierunek studiów->Ubezpieczenie NNW->Aktywuj Ubezpieczenie NNW)

Warunkiem niezbędnym do objęcia ubezpieczeniem jest dostarczenie do UCOS dowodu wpłaty oraz oświadczenieo zapoznaniu się z OWU do 31.10.2021 r.

Możesz to zrobić wysyłając do UCOS maila na adres studentucos@ump.edu.pl Jeżeli student opłaci składkę, ale nie dostarczy oświadczenia OWU, ochrona ubezpieczeniowa jest nieaktywna!

Szczegóły oraz oświadczenie OWU znajdziecie tutaj: https://ucos.ump.edu.pl/ubezpieczenia-nnw