Wielkie Otrzęsiny Medyka

Zapraszamy wszystkich studentów, zarówno tych nowych, jaki i tych starych, na pierwszą w tym roku akademickim imprezę Medyka!
Stało się to już tradycją, że każdy student, zanim wejdzie w tryb nauki, musi się najpierw porządnie otrząsnąć.

Wielkie Otrzęsiny Medyka to tradycyjna inicjacja kotów do grona studentów oraz szansa na poznanie tajników studenckiego życia i przeżycie pierwszej niezapomnianej studenckiej imprezy.

Tutaj wszyscy mają szanse nawiązać nowe znajomości, bawić się i szaleć w gronie przyjaciół, a także zapomnieć na chwilę o nauce i po prostu się wyluzować.

Dołącz do wydarzenia już dziś i bądź z nami na bieżąco!

-------------$ $ WSTĘP FREE: pierwszoroczni UMP $ $--------------

$ - FREE- wszyscy studenci z legitymacją do 24:00
$ - 5 zł bez legitymacji do 23:00
$ - 10 zł bez legitymacji po 23:00

♫ ♫ KLUB: PACHA ♫ ♫

♫ ♫ DJ WU & DJ TEAK ♫ ♫

✪ 11.10.2017

✪ START: 22:00

❢ Przyjdź z przyjaciółmi i otrząśnijcie się z nami ❢

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

We would like to cordially invite all students, both freshmen and older, to the first Medic Party in this academic year!
It has become a tradition that every single student has to be initiated before starting the education process.
The Big Medic Initiation Party is a traditional event when freshmen are accepted and initiated into student’s community and have a chance to get to know the ways of student’s life while having their first unforgettable party.
Here everybody has a chance to meet new people, have fun and get a little crazy with your new friends, forget about studies (at least for a moment) and simply chill out.

Join our event today and stay up-to-date with it!

ENTRANCE
$ - FREE for all freshmen of PUMS
$ - FREE for all students with Student’s Identification Card until 24.00
$ - 5 PLN for all without Student’s Identification Card until 23.00