Wyniki wyborów do Rad Wydziałów i Senatu

W ubiegłą środę 27 kwietnia 2022 r. Delegaci grup studenckich wybrali przedstawicieli studentów do Senatu Uczelni oraz do poszczególnych Rad Wydziałów.

Miło nam poinformować, że w skład Rady Wydziału Lekarskiego wejdzie aż 20 nowych studentów i studentek, na Wydziale Medycznym i Farmaceutycznym - po trzech nowych przedstawicieli, a na Wydziale Nauk o Zdrowiu - 2 przedstawicielki studentów. W Senacie Uczelni jako przedstawicielki studentów z Wydziału Medycznego i Farmaceutycznego zasiądą dwie nowe osoby.

Szczegółowy komunikat znajdziecie tutaj: https://www.ump.edu.pl/media/uid/594-8eb54d0d-b835_00/5-19a5.pdf

W związku z obecnością wakatów, Studencka Komisja Wyborcza planuje ogłosić wybory uzupełniające. Termin i tryb wyborów uzupełniających określi na początku kolejnego roku akademickiego.

Wybranym gratulujemy, Delegatom dziękujemy za zaangażowanie i zachęcamy do dalszego śledzenia naszych komunikatów! Kolejne wybory już 17/05/2022!