XI edycja Ogólnopolskiej Studenckiej Konferencji pt. "Wejrzenie w Nowotworzenie"

Przekazujemy zaproszenie na konferencję od naszych koleżanek i kolegów z Lublina:

Szanowni Koleżanki i Koledzy!
Mamy ogromną przyjemność zaprosić Waszą społeczność akademicką na XI edycję Ogólnopolskiej Studenckiej Konferencji pt. "Wejrzenie w Nowotworzenie" organizowaną przez Studenckie Koło Naukowe Genetyki Nowotworów, działające przy Zakładzie Genetyki Nowotworów Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Jej celem jest przybliżenie uczestnikom mechanizmów molekularnych, które odpowiedzialne są za powstawanie chorób nowotworowych, a także prezentacja postępów w ich diagnostyce i leczeniu. Konferencja skierowana jest do studentów i doktorantów kierunków medycznych, biologicznych i nauk pokrewnych. Odbędzie się ona w dniach 27- 28.05.2022 roku w formie stacjonarnej w Centrum Symulacji Medycznej ul. Chodźki 4.

Więcej informacji możecie uzyskać przez odwiedzenie naszego facebooka: